Zajistíme vám budoucnost

Zajistíme komplexní služby pro sportovce

Zlepšujeme zázemí profesionálních i amatérských sportovců. A to především zajišťováním lékařské péče, preventivních zdravotních prohlídek, pořádáním individuálních tréninků a sportovních kempů pro děti. Mezi naše další služby patří sportovní psychologie, organizování sportovních akcí po celé ČR, konkrétně naplánujeme a zorganizujeme průběh celé sportovní akce. V neposlední řadě zajišťujeme profesionální správu finančních portfólií, pojištění pro profesionální sportovce a pojištění pro sportovní kluby.
Zobrazit více

Náš příběh

Všichni čtyři jsme se sportem začali již v útlém věku původně jen pro zábavu, ale postupem času se naše kariéry začaly více profesionalizovat. Přestože jsme hráli v top klubech v ČR o většinu věcí se museli starat rodiče, zajišťovat lékaře, připravovat nám kvalitní stravu, pomáhat nám s tréninkem, dopravovat nás na zápasy atd. Takže kromě role rodičů, museli plnit i roli trenérů, manažerů, výživových specialistů, taxikářů apod. Zásadní změna nenastala ani v dospělém věku, akorát to už za nás neřešili rodiče, ale museli jsme si vše obstarávat sami a to i přestože jsme v klubech měli, někteří z nás stále mají, ☺ profesionální smlouvy.

Na základě těchto osobních zkušeností jsme se rozhodli toto změnit a hráčům všech úrovní a věku zajistit komplexní profesionální servis bez ohledu na to, za jaký klub hrají. V dnešním sportovním světě dělí úspěšné od neúspěšných stále menší detaily. My se na tyto detaily zaměřujeme a pomáháme tím sportovcům obstát v dnešní konkurenci. Hlavní oblasti, ve kterých sportovcům pomáháme jsou lékařská péče, včetně pravidelných preventivních prohlídek, individuální tréninky, mentální coaching a finanční gramotnost vč. péče o finanční portfolio klienta.
Zobrazit více